„Jest taka szkoła, która wybraliśmy spośród wielu aby uczynić z niej prawdziwą szkołę i stworzyć miejsce, w którym dzieci oprócz wiedzy dostaną coś więcej…. start na Madagaskarze jest dużo trudniejszy niż w Polsce. Podczas gdy my walczymy o sześciolatki, programy i podręczniki tam dzieci nie mają szans na jakąkolwiek edukację …”

Projekt M3 to inicjatywa polskiej młodzieży, która realizując charyzmat św. Wincentego a Paulo chce pomagać na Madagaskarze. 
Założeniem projektu jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi wyrażona w edukacji, ewangelizacji i wsparciu materialnym.


Kim jesteśmy? 


Młodymi ludźmi, którzy mają potrzebę niesienia dobra na drugim końcu świata. Chcemy świadectwem naszego życia pokazać, że można coś w świecie zmienić na lepsze. Nie potrzeba wiele!

Dlaczego Madagaskar? 

Bo jest to jeden z najbiedniejszych krajów świata. Madagaskar czaruje swoim pięknem ale zobowiązuje do tego aby przychodzić z pomocą. Kto raz tam pojechał i poznał tamto życie nie może pozostać obojętny na los Malagaszy.

Do kogo jedziemy? 

W szczególności do tych, którzy ze względu na swój wiek nie wiele mogą zmienić – do dzieci. To one są przyszłością i to one będą budować swój kraj. Edukacja jest dla nich szansą na lepsze jutro.

Co zamierzamy?

Edukować, remontować, pomagać, pokazywać, rozmawiać, przytulać i przede wszystkim kochać. Chcesz nam pomóc? Interesuje Cię nasza akcja? Chcesz wiedzieć więcej? Nie bój się! Pisz do nas! projekt.mada@gmail.com 
Jeżeli chcesz wesprzeć nasz projekt finansowo prosimy o wpłaty na nr konta podany poniżej: (każda złotówka, dosłownie złotówka, jest mile widziana i czyni dużo dobrego! nie musisz być bogaty aby komuś pomóc, wystarczy, że wyślesz nam choć jedną złotówkę.

SEKRETARIAT MISYJNY ZGROMADZENIA KSIĘŻY MISJONARZY
ul. Stradomska 4, 31-058 Kraków
BANK PEKAO S.A. nr. 31 1240 4533 1111 0000 5433 2487


W tytule przelewu prosimy wpisywać PROJEKT M3

Wszystkim ofiarodawcom z góry dziękujemy!